about us image

Hakkımızda

Sonorous mobilyaları ile audiovisual stantları, yaşam tarzınıza değer katmak üzere yenilikçi ve çağdaş bir yaklaşımla tasarlanıyor, en ileri teknolojiyle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor.

Factory photo 2

Her zevke ve ihtiyaca hitap ediyoruz

Müşterilerimizin zevk ve ihtiyaçlarının ne kadar farklılık gösterdiğini biliyoruz. Bu nedenle ürün yelpazemizi sürekli olarak yeni modellerle ve çeşitlerle zenginleştiriyoruz. Üretim aşamasının başından sonuna kadar büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Benzersiz mobilyalar yaratmak için ustalıkla ve özenle çalışıyoruz.

Tasarımlarımız, ürün yelpazemiz içinden zevkinize göre seçeceğiniz malzeme, kaplama ve renklerle, size sayısız olanak sunacak şekilde üretilebiliyor. Sonorous audiovisual mobilya serisi, her biri Sonorus tasarım tarzına ve kalite standartlarına uygun TV stantları, duvara monte ürünler, audiovisual kablolar ve çeşitli pratik aksesuarlarla tamamlanıyor.

Mükemmelliğe adanmış bir marka

Sonorous, aynı sıraları paylaşıp birlikte mezun olan ve küresel markalar bünyesinde başarılı uluslararası üst düzey iş kariyerlerinden sonra 2004’te tekrar bir araya gelen beş çocukluk arkadaşı tarafından kuruldu. Vizyonumuz üstün işçilikle ve uygun fiyata yüksek kaliteli, aynı zamanda şık audiovisual mobilyalar üretmekti. O zamandan bu yana çok yol kat ettik ve bugün en son teknolojiyle, amacına uygun olarak Akhisar’da kurduğumuz üçüncü fabrikamızda faaliyet gösteriyoruz.

Sonorous bugün masalardan komodinlere, büfelerden ofis mobilyalarına uzanan bir skalada birçok farklı kategoride mobilyalar üretiyor. Tasarım sürecinde kalite, işlevsellik ve estetik daima ön planda tutuluyor. Teknolojik yenilik, tasarım araştırmaları ve çevre duyarlılığı, vizyonumuzun temel bileşenleri arasında yer alıyor. Fabrikamız, Avrupa’nın en büyük perakendecileri tarafından düzenli olarak denetime tabi tutuluyor. Çevre dostu etik uygulamalar bizim için büyük önem taşıyor ve çalışmalarımızı AB kereste-ahşap direktiflerine uygun olarak yürütüyoruz.

Tüm mobilyalarımız şirket içinde tasarlanıyor ve üretiliyor. Bu sayede üretim ve kalite kontrol süreçleri üzerinde tam kontrole sahibiz. Bu da bize ürünlerimize beş yıl garanti sunmak için gereken özgüveni sağlıyor.

Sonorous ekibi olarak, yıldan yıla büyüme sağlamak için gereken deneyim, dinamizm ve tutkuya sahibiz. Bu büyümeyi sağlarken, aynı zamanda üstün işçilikle şık mobilyalar tasarlamamız ve üretmemiz için bize yol gösteren kuruluş ilkelerimize bağlı kalmaya devam ediyoruz.